Poznaj warunki i opinie o firmie AASA

Aasa Polska S.A. to firma będąca częścią Aasa Global. Celem firmy jest udostępnianie pożyczek klientom, którzy znaleźli się w nieoczekiwanej i nagłej, trudnej sytuacji finansowej. Pożyczka udzielana jest szybko na od 1 do 36 miesięcy. Pieniądze mogą zostać przeznaczone na dowolny, wybrany przez klienta cel. Minimalna kwota w jaką pożyczka opiewa to 1000 złotych, natomiast maksymalna to 3000 złotych.

Wystarczy spełniać kilka podstawowych warunków aby dofinansowanie otrzymać. Pierwszy to mieć ukończone 20 lat. Ważnym jest również aby naszym stałym miejscem zamieszkania była Polska. Pożyczkę otrzymamy pod warunkiem, że posiadamy stały dopływ gotówki, będziemy więc musieli dostarczyć stosowne dokumenty dotyczące naszego zatrudnienia. Kolejnym etapem jest zweryfikowanie naszej historii kredytowej. Firma Asa Kredyt prześledzi BIK w poszukiwaniu naszej osoby. Jeśli w przeszłości mieliśmy już zaciągnięty kredyt, a jego spłata przebiegała pomyślnie to nie będzie problemu z otrzymaniem pożyczki. Następnie sprawdzone zostaną rejestry KRD oraz InfoMonitorze itp.

Naszym zadaniem będzie w pierwszej kolejności wypełnienie formularza, który znajdziemy bezpośrednio na stronie firmy Asa kredyt. Można również skontaktować się telefonicznie z konsultantem w celu przeprowadzenia procesu rejestracji. Kolejnym krokiem będzie wykonanie przelewu w wysokości 1 złoty na konto bankowe firmy w celu weryfikacji naszych danych. Teraz już tylko kilka chwil dzieli nas od zdobycia gotówki. Najprawdopodobniej Asa Kredyt odpowiedzi udzieli jeszcze tego samego dnia. Jeśli proces zakończy się pomyślnie cała kwota zostanie przelana na nasze konto maksymalnie w przeciągu kilku kolejnych dni.

Po sfinalizowaniu transakcji na mail otrzymamy harmonogram spłat razem z umową. Taki sam zestaw dokumentów dostarczy nam firma za pośrednictwem kuriera do odręcznego podpisu. Jeżeli zechcemy wprowadzić zmiany dotyczące chociażby terminu spłaty zadłużenia należy skontaktować się z konsultantem.

Koszty pożyczki AASA

  • jednorazowa opłata przygotowawcza (390 złotych)
  • comiesięczna opłata administracyjna (15 złotych)
  • odsetki w wysokości 9% w skali roku

Koszty znacznie się zwiększą jeśli dojdzie do opóźnienia w spłacie. Pierwszy monit (25 zł), jeśli firma będzie musiała nas wezwać do zapłaty (49 zł), ostateczne wezwanie (49 zł) następnie przekazanie sprawy firmie windykacyjnej (75 zł).

Dane kontaktowe do AASA

Aasa Polska S.A.
ul. Sienna 64
00-825 Warszawa

E-mail: obslugaklienta@asakredyt.pl
Telefon: 22 4600300 (Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 19.00)
Fax: 22 4869430

Twoja opinia o AASA Kredyt

Byłeś lub jesteś klientem firmy AASA Kredyt? Opinia o tej pożyczce z pewnością pomoże naszym czytelnikom. Podziel się proszę w komentarzu i daj znać jakie były Twoje doświadczenia z tą firmą.

 

This article has 1 comments

  1. Ania i Andrzej

    Potrzebowałem większej kwoty ale bank nie chciał mi udzielić kredytu. W AASA złożyłem wniosek na pożyczkę z dłuższym terminem spłaty. Atrakcyjnie niska rata była tym czego potrzebowaliśmy w tamtej chwili. Pożyczkę otrzymaliśmy na drugi dzień bo wnioskowaliśmy późnym wieczorem. Moja opinia o AASA jest jak najbardziej pozytywna!