ekspress kasaWłaścicielem serwisu Ekspres Kasa jest Grupa Ferratum. Na rynku pożyczek działa już od 2005 roku i jako pierwsza wprowadziła swoją ofertę na rynek europejski. Parabank jest obecny w 19 krajach, a do tej pory z ich usług skorzystało blisko 2 miliony klientów. W ofercie Ekspres Kasa znajdziesz krótkoterminowe pożyczki w kwocie od 100 do 2000 złotych, natomiast w zależności od wybranej kwoty okres spłaty zobowiązania wynosi 15, 30 lub nawet 60 dni.

Opinie na temat Ekspres Kasa

Warunki i wymagania Ekspres Kasa

Propozycja serwisu Ekspres Kasa kierowana jest zarówno do osób posiadających stały dochód (wynagrodzenie, emerytura lub renta), jak również dla pozostałych, a także dla osób bezrobotnych. Warunkiem koniecznym jest również ukończone 21 lat, posiadania stałego adresu zameldowania w Polsce oraz obywatelstwo polskie. Do pełni formalności potrzebny jest również aktywny numer telefonu oraz własny rachunek w banku.

Dobrą wiadomością jest również fakt, iż Ekspres Kasa nie stosuje weryfikacji w BIK (Biurze Informacji Kredytowej). Sprawdzany jest jednak status wnioskodawcy w Krajowym Rejestrze Dłużników. Nie mniej jednak figurowanie w KRD nie wyklucza możliwości otrzymania pożyczki.

Koszty pożyczek w Ekspres Kasa

W dniu publikacji artykułu oferta Ekspres Kasa tak jak poniżej. Miej jednak na uwadze, że instytucje pozabankowe co jakiś czas zmieniają swoją ofertę oraz wprowadzają okazjonalne promocje. W celu uzyskania najbardziej aktualnej oferty, sprawdź warunki na stronie Ekspres Kasa.

  1. Pierwsza pożyczka: darmowa w kwocie od 100 do 1500 złotych z terminem płatności 15 lub 30 dni.
  2. Kolejna pożyczka: w kwocie od 100 do 2000 złotych z terminem płatności 15, 30 lub 60 dni w zależności od wysokości zaciągniętego zobowiązania.

Ile kosztuje przedłużenie terminu spłaty pożyczki?

Ekspres Kasa stosuje dość prostą metodę, mianowicie koszt równy jest kwocie wysokości odsetek jak w przypadku zwykłej oferty (bez promocji). Jeśli odsetki wniosą 260 zł, tyle samo wyniesie koszt przedłużenia terminu spłaty. Warto także zaznaczyć, że możliwe jest tylko dwukrotne przedłużenie.

Co w przypadku braku płatności?

Instytucja nalicza „opłatę upominawczą”. Koszt pierwszego monitu pod 7 dniach wynosi 30 zł. Kolejny po 14 dniach oraz każdy następny kosztuje już 50zł.

Dane kontaktowa do Ekspres Kasa

Ferratum Bank Limited
Tagliaferro Business Centre
Level 6, 14 High Street
1551 Sliema, MALTA
VAT: MT 2101-8613

Infolinia: 71 716 22 22
E-mail: info@ferratumbank.pl

Opinie na temat Ekspres Kasa

Ogólne opinie o Ekspres Kasa krążące w Internecie są pozytywne. Czekamy jednak także na Twój głos w komentarzu. Jeżeli korzystałeś z tej pożyczki podziel się z innymi czytelnikami i opisz krótko swoje doświadczenie.