Extra Portfel to nowa pożyczka pozabankowa dostępna na polskim rynku chwilówek. Serwis należy do dobrze znanej firmy pozabankowej LendOn, a dzięki swojej kolorystyce oraz treściach skierowany jest głównie do kobiet (oczywiście mężczyźni również mogą skorzystać z ich oferty).  Prawdopodobnie jest to świadomy krok ze strony spółki ze względu na fakt, iż statystyki wyraźnie przedstawiają, iż kobiety o wiele częściej spłacają zaciągnięte pożyczki w terminie.

Opinie o firmie Extra Portfel

Pierwsza Pożyczka 1400 zł na 45 dni za darmo

Oferta ExtraPortfel z pewnością otrzyma wiele pozytywnych opinii. Oferta firmy jest naprawdę atrakcyjna już na pierwszy rzut oka i różni się od tego co oferuje LendOn. Najważniejszym wyróżnikiem jest okres spłaty wynoszący aż 45 dni, a dodatkowo pierwsza pożyczka do kwoty 1400 zł jest za darmo! Przy kolejnej pożyczce będzie można oczywiści wnioskować o wyższą kwotę, nawet do 3500 złotych.

Koszt zacięgnięcia kolejnych pożyczek (poza darmową) wynosi 20% na 30 dni, co w skali roku daje nam RRSO w wysokości 819%. W porównaniu z wieloma innymi chwilówkami jest to naprawdę dobra propozycja. Dla wszystkich, którzy nie będą w stanie spłacić pożyczki Extra Portfel w terminie przygotowane zostały płatne warianty kontynuacji na okres 10, 20, 30 lub 45 dni.

Dane kontaktowe ExtraPortfel

Creamfinance Poland Sp. z o.o.
ul. Puławska 111B
02-707
Warszawa
Infolinia: 22 388-66-66
E-mail: info@extraportfel.pl

Opinie ExtraPortfel

Zaciągałeś pożyczkę w serwisie ExtraPortfel? Twoja opinia jest dla nas istotna. Podziel się swoimi doświadczeniami z pozostałymi czytelnikami i pomóż innym w wyborze najlepszej oferty.