Pozabankowa firma Zaimo

Ekspresowe pożyczki, transparentne warunki

Spółka ZAIMO należy do grupy Kreditech. Jest międzynarodowa firma, która cieszy się sporą popularnością w wielu krajach. Charakterystyczna dla niej jest bardzo prosta, czyta, przejrzysta i przyjazna dla klienta ideologia oraz długie terminy spłaty (w przeciwieństwie do szybkich pożyczek siostrzanej firmy pożyczkowej Kredito24).

Wszystko jasne, klarowne i ekspresowe
Firma ZAIMO ma z pewnością bardzo ambitny plan stworzenia nowoczesnej instytucji, technologicznie przyjaznej, przede wszystkim opartej na innowacyjności. Firma ta może się poszczycić jednymi z lepszych specjalistów jacy są dostępni na rynku.

Firma ma proste założenia. Czas jest jednym z ważniejszych wyznaczników. Przede wszystkim liczy się szybkość uzyskania pożyczki. Według polityki firmy cały proces powinien być tak krótki jak wysłanie wiadomości e-mail. Bardzo krótkiej wiadomości e-mail. Wszystko zostało skondensowane, uproszczone do minimum. Wypłata środków odbywa się w trybie natychmiastowym. Aktualne warunki sprawdzisz na stronie firmowej:

Zaimo

Łatwo i przyjemnie

Firma kieruje się zasadą, że wszystko musi być dla klienta przejrzyste, klarowne, a sam proces powinien przebiegać bez przeszkód. Dewiza Zaimo brzmi – „zaciągnięcie kredytu musi być niemal tak proste jak zakupy przez Internet”. Nieważne gdzie się znajdujesz wystarczy dostęp do Internetu. Jeśli posiadasz smartfona, tablet lub laptop wystarczy zaaplikować o pożyczkę. Operacja trwa zaledwie parę chwil. Wystarczy wypełnić wniosek, przesłać dane, a całej reszty dopełni innowacyjny system Zaimo. Opinie o firmie również są bardzo dobre.

System zautomatyzowany

Pełna innowacyjność, otwartość na nowe technologie zapewnia 100% zautomatyzowania. Firma doprowadziła swój rozwój do poziomu, w którym może przetwarzać setki, a nawet tysiące danych w tym samym czasie, non stop, dzień i noc, 7 dni w tygodniu. Tysiące aplikacji może być składanych praktycznie o każdej porze.. Zdolność kredytowa poddawana jest analizie tak abyś mógł otrzymać jak najlepsze warunki do firmy Zaimo.

Jasność i pewność

Naciągactwo, przykre niespodzianki, ukryte opłaty i kruczki prawne. Tego najbardziej obawia się statystyczny Kowalski gdy wnioskuje o pożyczkę. W firmie Zaimo z pewnością tego nie uświadczysz. Oferta będzie uczciwa i rzetelna, wszystkie dowiesz się na samym początku. Każda wątpliwość zostanie rozwiana, a wszelkie opłaty będą jawne. W ostateczności jeśli nie spodobają Ci się warunki stawiane przez firmę nie musisz akceptować podesłanej oferty.

Firma Zaimo należy do jednej z bardziej profesjonalnych firm na rynku. Kieruje się ogromną odpowiedzialnością. Z reguły nie ma możliwości pożyczenia większej sumy, niż taka którą jesteś w stanie spłacić. To dodatkowo podnosi poczucie pewności i zwiększa zaufanie klientów. Bez tajemnic, ukrytych kosztów. Pełna otwartość. Firma wychodzi z założenia, że opóźnienia w spłatach ze strony klientów bądź uchylanie się od uiszczenia zobowiązań jest dla niej samej problematyczne. Stąd też restrykcyjne podejście do udzielania kredytów.
Zaimo

Dane kontaktowe do Zaimo

Kreditech Polska Sp. z o.o.
ul. Irlandzka 9A
03-909Warszawa
Infolinia: 22 3074627 ( pon-pt w godz. 10-18 )
E-mail: info@zaimo.pl

Napisz opinię o Zaimo

Byłeś lub jesteś klientem Zaimo? Opinia o tej pożyczce z pewnością pomoże naszym czytelnikom. Podziel się proszę w komentarzu i daj znać jakie były Twoje doświadczenia z tą firmą.