Jeśli tak samo jak my lubisz wykorzystywać najlepsze okazje finansowe przez internet, to na tej stronie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Szybkie pożyczki online bez prowizji i odsetek to wyjątkowo okazyjne oferty, które umożliwiają zdobycie kilkuset złotych bez żadnych opłat i to wszystko w 100% przez internet bez wychodzenia z domu!

Tylko teraz pierwsza pożyczka bez opłatJak to możliwe? Czy nie ma tutaj żadnego haczyka? Absolutnie nie. Po pierwsze, każdą ofertę “prześwietliliśmy” osobiście, dlatego otrzymujesz tylko sprawdzone informacje. Po drugie każda z przedstawionych tutaj instytucji pożyczkowych oferuje pierwszą pożyczkę za darmo z nadzieją na to, że klient skorzysta z ich oferty po raz kolejny. Biorąc pod uwagę różnorodność kredytów, chwilówek oraz wielu innych ofert finansowych jest to forma marketingu z ich strony, mająca na celu przyciągnięcie klientów. Oczywiście w żadnym z przypadków nie musisz ponownie korzystać z usług danej firmy!

Dzięki temu jeśli tylko chcesz możesz skorzystać jednorazowo z oferty każdego serwisu i za każdym razem będziesz cieszyć się pożyczką za darmo = bez odsetek, prowizji i jakichkolwiek innych opłat. Nie zachęcamy do ubiegania się o wszystkie pożyczki jednocześnie ale zalecamy złożenie 2-3 wniosków ze względu na pewność otrzymania pieniędzy w przypadku odrzucenia któregoś z nich (sporadycznie się to zdarza). W pierwszej tabeli na znajdującej się w naszym rankingu na stronie głównej znajdziesz kilkanaście aktualnych propozycji – każda z nich oferuje pierwszą pożyczkę bez prowizji oraz jakichkolwiek innych opłat.

Jak złożyć wniosek? Przejdź na stronę główną, na której znajdziesz promocyjne oferty (oznaczone w kolumnie “Pierwsza pożyczka“. Po kliknięciu przycisku dostępnego obok każdej oferty,  zostaniesz przekierowany do formularza z możliwością wyboru kwoty oraz terminu spłaty pożyczki. W kolumnie ‘Szczegóły' zamieściliśmy maksymalną kwotę oraz maksymalny okres na jaki pozwala pierwsza pożyczka online w danej firmie.

Jak długo trzeba czekać na pieniądze? Niektóre z przeanalizowanych przez nas instytucji pozabankowych gwarantują gotówkę na koncie nawet w 15 minut. Technicznie jest to możliwe ale w praktyce czas może przedłużyć się nawet do ok. 60 minut w zależności od pory dnia. Napisz w komentarzu z jakiej oferty skorzystałeś/-aś i w jakim czasie pieniądze wylądowały na Twoim koncie. Powodzenia.