gotówka online na konto w 15 minStare powiedzenie mówi o tym, że “czas to pieniądz”.  Z pewnością wiedzą o tym również instytucje pozabankowe, które oferują pożyczki przez internet w 15 minut na Twoim koncie! Jak to możliwe, żeby dodatkowa gotówka znalazła się u Ciebie zaledwie w kwadrans? Cała tajemnica tkwi w szybkich ale jednocześnie precyzyjnie skonstruowanych procedurach stosowanych przez wybrane firmy. Jak zatem wygląda proces ubiegania się o pożyczkę online w 15 minut? Szczegóły znajdziesz poniżej.

  1. Po pierwsze wybierasz ofertę. Możesz skorzystać z zamieszczonego poniżej zestawienia sprawdzonych i zaufanych instytucji pozabankowych.
  2. Następnie wypełniasz wniosek z danymi, które są wymagane do weryfikacji Twojej tożsamości. W tym momencie warto posiadać na komputerze skan dowodu osobistego – dzięki temu cała procedura będzie błyskawiczna. W większości przypadków obędzie się także bez zaświadczeń.
  3. W kolejnym kroku konieczne będzie wykonanie przelewu, tzw. opłaty rejestracyjnej z konta osobistego (zazwyczaj w kwocie 0,01 zł czyli 1 grosz). Bardzo ważne jest to, że musisz być jego właścicielem – dane muszą być identyczne jak w złożonym wniosku. Dzięki temu potwierdzisz swoje dane oraz numer konta, na które otrzymasz przelew.

Większość instytucji finansowych prowadzi konta w kilkunastu polskich bankach, dlatego po weryfikacji Twoich danych możliwe będzie uzyskanie pożyczki w 15 minut bezpośrednio na konto w tym samym banku (np. z PKO BP do PKO BP). W innym wypadku procedura zajmie więcej czasu ze względu na czasy księgowania zgodne z sesjami międzybankowymi.